تبلیغات
ghomayshi - اعتراض به طپش رکوردز
 
  

اعتراض به طپش رکوردز

چهارشنبه 22 خرداد 1387

دیروز روز بزرگی بود، در این روز، کسی متولد شد که با ملودیهایش میلیونها نفر رو عاشق خودش کرد ، بله ! دیروز میلاد 63 سیاوش قمیشی یکی از اسطوره های بی چون چرای موسیقی کشور ایران بود ... سیاوش عزیزم جشن میلادت مبارک و امیدوارم تا سالهای سال سلامت و برقرار باشی .

تاخیر زیاد در انتشار آلبوم رگبار و وعده های دروغین مدیران طپش رکوردز ( آلبوم قبل از عید وارد بازار خواهد شد ، آلبوم عید وارد بازار خواهد شد ، آلبوم تا 10 ، 15 روز دیگه وارد بازار خواهد شد ! ، آلبوم تا دو هفته دیگه وارد بازار خواهد شد ، آلبوم تا آخر Mayوارد بازار خواهد شد ، آلبوم تا آخر این ماه وارد بازار خواهد شد !!! در حال حاضر هیچ تاریخی معینی برای ورود آلبوم به بازار وجود نداره ! ) باعث شد تا ما اعتراض خودمون رو به گوش مدیران طپش برسونیم و اعتراض خودمون رو نسبت به این تاخیر اعلام کنیم . دوستان همونطور که می دونید علیرضا امیرقاسمی در روزهای دوشنبه حوالی ساعت 10 شب ( به وقت ایران ) برنامه ی زنده ای رو تحت عنوان ارتباط رو از شبکه طپش بر روی آنتن میبره و در روزهای جمعه هم حدود ساعت 10:30 برنامه ای تحت عنوان T.G.I.F رو به صورت زنده روی آنتن می بره که در هر دوی این برنامه ها با باز شدن خط تلفنها این اجازه به بینندگان داده میشه که با تماس پیشنهاد و انتقادات خودشون رو به صورت زنده به این شبکه اعلام کنند . خواهش بنده و دوستانی که تمایل به زودتر آمدن آلبوم رگبار رو دارند این است که در حین پخش این برنامه ها که زنده هم هستند سعی در تماس با این شبکه و صحبت با علیرضا امیرقاسمی کنند و اعتراض خود رو به انتشار نیافتن آلبوم رگبار اعلام کنند و به این نکته اشاره کنید که تاخیر زیاد در انتشار این آلبوم احتمال قرار دادن این آلبوم بر روی اینترنت رو زیاد خواهد کرد ، شماره ای که شما باید برای صحبت در 2 برنامه بالا باید در حین پخش برنامه با تماس بگیرید : 0018185934090 : Studio و اگر به هر دلیلی نمی توانید در طول این دو برنامه با شبکه طپش تماس بگیرید می توانید با شماره آفیس این برنامه که از ساعت 8:30 شب تا 8 صبح ( به وقت تهران ) مشغول به کار است تماس بگیرید : 0018186100005 : Office

دوستان عزیز تماس هر کدوم از شما عزیزان ما رو به انتشار آلبوم رگبار نزدیک تر خواهد کرد و مطمئناْ مسولان طپش رکوردز رو از خواب زمستانی (!) بیدار خواهد کرد و آنها متوجه اعتراض طرفداران و هواداران سیاوش قمیشی به تاخیر 6 ماه در آلبوم رگبار خواهند شد و به امید خدا آلبوم رو هر چه زودتر وارد بازار خواهند کرد . در ضمن آلبوم راستین هم وارد بازار شده !!! از کمپانی طپش رکوردز ! ( مجله طپش : طپش رکوردز با سیاوش سال جدید را آغاز می کند !!! ) آلبومی که پخش هنور تیزر تبلیغاتیش به ۱ ماه نکشیده !  مثل اینکه آلبوم سیاوش قرار بود اولین آلبوم رسمی طپش بشه ! اگر باور نمی کنید اینجا رو کلیک کنید !
نظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی این مطلب با ذکر منبع مجاز استنظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی تمامی مطالب سایت با ذکر منبع مجاز است

نوشته شده توسط امید موضوع مطلب :