تبلیغات
ghomayshi - حدس رگبار
 
  

حدس رگبار

پنجشنبه 16 خرداد 1387

در مورد انتشار آلبوم رگبار : این روزها همه دروغ می گویند  ، شما چطور ؟!!! باز هم تاخیر در انتشار آلبوم توسط علیرضا امیر قاسمی !!! قکر می کنم بهتر باشه تاریخی رو برای انتشار آلبوم معین نکنیم و فقط صبر کنیم ! صبر ... (!)

نام مسابقه : حدس رگبار

زمان مسابقه : تا انتشار آلبوم رگبار

این مسابقه برای تشکر از شما بازدیدکنندگان این وبسایت تهیه شده و یک هدیه کوچک اما با ارزش برای یک نفر در نظر گرفته شده .

حدس رگبار نام مسابقه ای است که شما باید ترتیب درست آهنگهای آلبوم رگبار سیاوش قمیشی را حدس زده و اون رو به ایمیل بنده ارسال کنید .

نام ترانه ها ی این آلبوم ( ترتیب این ترانه ها رو که در آلبوم هستند رو باید حدس بزنید ) : گل من ، نیایش ، دنبال خودت نگرد ، بارون ، چوب خط ، انگشت نگاری ، دلتنگی ، پرنده مهاجر برای شرکت در این مسابقه باید ترتیب این هشت ترانه رو در آلبوم رگبار حدس زده و سپس اونها رو به ایمیل بنده ارسال کنید تا زمانی که آلبوم رگبار وارد بازار بشه  و ترتیب ترانه های مشخص بشه .

به یک نفر به قید قرعه یک بنر زیبا از سیاوش قمیشی ( به همراه آدرس سایت سیاوش من در کنار آن ) + DVD MY VIEW ( ویدیوهای سیاوش قمیشی به صورت دی وی دی )داده خواهد شد . شما باید بعد از انتخاب ترتیب ترانه های آلبوم به ترتیب زیر یک ایمیل به ایمیل بنده Anathemaomid@Yahoo.Com ارسال کنید ( فقط به ایمیل نامبرده ) تا در مسابقه شرکت کنید .

متن ارسالی ایمیل باید به شکل زیر باشد :


۱.نام ترانه ها ( شماره گذاری شود )

۲.نام و نام خانوادگی

۳.شماره تماس ( ترجیحا موبایل )

۴.کد پستی


نکات : فقط یک بار می توانید در این مسابقه شرکت کنید ، از نوشتن متن های بی مورد در متن ایمیل ارسالی خوددرای کنید ، فقط به ایمیل نامبرده ایمیل خود را بفرستید ، شما تا انتشار البوم رگبار زمان دارید . ذکر تمام ۴ موردی که باید به ایمیل ارسال شوند الزامیست ، شما تا روز قبل از انتشار آلبوم رگبار فرصت دارید ایمیل خودتون رو ارسال کنید .

نظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی این مطلب با ذکر منبع مجاز استنظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی تمامی مطالب سایت با ذکر منبع مجاز است

نوشته شده توسط امید موضوع مطلب :