تبلیغات
ghomayshi - تیزر آلبوم رگبار
 
  

تیزر آلبوم رگبار

شنبه 7 اردیبهشت 1387

Ragbaar New : در مورد زمان انتشار آلبوم جدید قرار بود آلبوم تا 12 می به بازار عرضه بشه که باز هم با بدقولی علیرضا امیرقاسمی مواجه شدیم و در برنامه ای اعلام کردند که 100% آلبوم تا آخر می ریلیز میشه ! ، امیدواریم که این رویا هر چه زودتر به حقیقت بپیوندد . البته بنده چندین بار تلاش کردم تا با شبکه طپش تماس گرفته و صحبت مفصلی با علیرضا امیر قاسمی ترتیب بدم ، اما متاسفانه موفق نشدم . البته انسانهای اجیر شده ای (!) با شبکه طپش تماس گرفتند و با جمع بستن تمام طرفداران سیاوش قمیشی و در تهران اذعان داشتند که تمام هواداران سیاوش از رامون ها راضی نیستند ! ( لحن خشن ) من که هر چی به دور و بر خودم نگاه می کنم همچین چیزی رو نمی بینم !؟ خیلی راحت از جانب میلیون ها نفر صحبت می کنند ! البته جواب علیرضا امیر قاسمی تا حد زیادی خیال مارو راحت کرد که نکنه فردی که هوادار سیاوش قمیشی نیست یه موقع فکر کنه که هوادارای سیاوش ... ، بگذریم .

مجله طپش هم با پستری از سیاوش در صفحه اول آن و اطلاعاتی در مورد آلبوم جدید سیاوش قمیشی منتشر شد + یک پستر زیبا از سیاوش قمیشی به همراه مجله و آلبوم رگبار که واقعا عکسها و طراحی ها که در این مجله بود بسیار زیبا بود و البته اطلاعاتی از آلبوم جدید که متاسفانه هنوز مجله طپش به دست بنده نرسیده ، و به همین منظور از کسانی که مجله طپش رو تهیه کردند و یا قصد تهیه کردن اونو دارند لطفا تماسی با ایمیل بنده بگیرند .

امیدوارام آلبوم تا آخر ماه می وارد بازار بشه و این انتظار هر چه زودتر به پایان برسه .بعد از مدتها خبرهایی خوبی به گوش می رسه ، اول اینکه علیرضا امیرقاسمی در برنامه دو هفته پیش خودش اشاره کرد که آلبوم سیاوش تا 12 می ( در ماه اردیبهشت ) وارد بازار خواهد شد . دقیقا دو روز پیش تیزری از آلبوم رگبار از شبکه طپش پخش شد تیزری برای تبلیغ آلبوم به مدت 1:10 دقیقه که در آن قسمت هایی از ویدیوی دلتنگی ، دنبال خودت نگرد و بارون پخش شد و قسمتی از کاور آلبوم هم نشان داده شد و در آخر گوینده با جمله رگبار به زودی در شهر شما ... به پایان رسید . پس می توانیم امیدوار باشیم که آلبوم رگبار در اردیبهشت ماه راهی بازار خواهد شد . شما می توانید ویدیو این تیزر رو در آخر این آپدیت دانلود کنید ( کپی این مطلب فقط با ذکر منبع " سیاوش من " مجاز است ) .

و اما در مورد ترانه های این آلبوم ، من حدود 6 ماه است که از تمام 5 ترانه ای که از یغما گلرویی در این آلبوم وجود داشته با خبرم و اونها رو در اختیار داشتم اما بنا به خواسته سیاوش ( سیاوش این موضوع رو به یغما و یغما هم به دوست مشترک بنده و یغما گفته ! ) که با لو رفتن ترانه ها قبل از انتشار آلبوم مخالف بوده و به همین دلیل من تا به حال این ترانه ها رو در سایت قرار ندادم ، اما گلایه ای از دوستانی دارم که این ترانه ها رو در این چند ماه در سایت و یا وبلاگ خودشون قرار دادند که با این کار جذابیت های آلبوم کاسته خواهد شد و به طوری به خواسته سیاوش عمل نشده .

اما در مورد آپدیت قبلی بنا به دلایل شخصی که برای بنده به وجود آمده با عرض پوزش فعلا قادر به آپلود کردن ویدیوهای آپدیت های قبلی تا مدت نامعلومی نیستم ولی در آینده حتما این کار رو خواهم کرد .

آپدیت بعدی دانلود آلبوم رگبار خواهد بود ، البته سایت آپدیت خواهد شد اما خبرها و تیزرها به همین آپدیت ضمیمه خواهند شد .


تیزر آلبوم رگبار ( تصویری ، حجم : 1.87 مگابایت ، 1:10 دقیقه )

نظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی این مطلب با ذکر منبع مجاز استنظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی تمامی مطالب سایت با ذکر منبع مجاز است

نوشته شده توسط امید موضوع مطلب :