تبلیغات
ghomayshi - Interview With Tv Persia
 
  

Interview With Tv Persia

یکشنبه 25 فروردین 1387

قبل خواندن اولبن آپدیت سال ، ابتدا جشن نوروز رو به همه ی شما عزیزان تبرک میگم و امیدوارم سال خوبی رو به همراه خانواده تون در پیش داشته باشیدو سالی بهتر و سیاوشی تزی رو تجربه کنید .

بعد از مدتها انتظار و شمردن روزها بالاخره به زیر قول خودم در آپدیت قبلی زدم و دست به آپدیت سایت زدم ! چون فکر نمی کردم به غیر از کمپانی کلتکس رکوردز کمپانی دیگه ای بد قولی کنه و در انتشار آلبومی اینقدر معطلی ایجاد کنه ! من به شخصه دلیل این وقفه رو هنوز متوجه نشدم ، چون که همه چیز طبق اطلاعاتی که من دارم همه چیز آماده اس ( کاور ، ویدیوها ، تکثیر آلبوم و ... ) ... امیدوارم آلبوم رگبار هر چه زودتر وارد بازار بشه و طلسم شکسته بشه ! کمپانی طپش و شبکه علیرضا امیر قاسمی نشون داد که فقط در ظاهر خیلی حرفه ای است و در باطن با کمپانی ها و شبکه های دیگر ایرانی هیچ تفاوتی ندارند ، نمونه یک حرکت عجیب رو در پخش ویدیو دلتنگی از آلبوم جدید شاهد بودیم که در آخر ویدیو نام رامون و آهنگ دو خط موازی ظاهر شد ! که البته این مشکل فنی ! به سرعت رفع شد و به سیاوش قمیشی ، دلتنتگی تغییر نام یافت ! بگذریم ! من برای این آپدیت ویدیوهای متعددی رو تهیه دیده بودم ( موزیک ویدیو هوای خانه ، طلوع ، موزیک ویدیو دلتنگی و دو اجرای ریمیکس بارون و دنبال خودت نگرد در کنسرتهایی به مناسبت سال نو میلادی و سال نو نوروزی ) که به علت مصاحبه جدید سیاوش قمیشی که حدود یک هفته بعد از کنسرت نوروزی در شبکه Tv Persia  تریتیب داده شده بود و در چند رو گدشته پخش شد صلاح دیدم تا قسمتهایی از ویدیو این مصاحبه و توضیحاتی در حاشیه این مصاحبه رو در اختیار شما قرار بدم . در ضمن ویدیویی هم از حکایت برای دانلود در این قرار دادم که مطمئنا از دیدن اون لذت خواهید برد چون این ویدیو در استودیو طنین در سال 2000 به صورت کامل ضبط شده و با ویدیوهای دیگر متفاوت است .

و اما مصاحبه جدید سیاوش قمیشی در شبکه Tv Persia  این مصاحبه در استودیو شبکه مذکور ( حدود یک هفته بعد از کنسرت نوروزی 87 در کشور آلمان ) و حضور تماشاچیان انجام شده که گزیده از سخنان مهم این مصاحبه :

سیاوش در این مصاحبه یکدست مشکی پوشیده بود ، مجری این شبکه اذعان داشت که آلبوم جدید سیاوش سبک راکن رول و بلوز رو دنبال می کنه و تحرک زیادی داره ( مجری این برنامه آلبوم رو کامل گوش داده ! ) و سیاوش هم این حرف رو تایید کردو دلیلش رو زیاد شدن آهنگهای ترنس و تکنو و تکراری شدن این آهنگها می دونست و به همین علت به سبک راکن رول بلوز روی آورده . نام ترانه سرای آهنگ هشتم سیاوش هم مشخص شد ، احمد احمدی که ساکن تهران است ترانه آهنگ هشتم سیاوش رو سروده که به احتمال زیاد نام این ترانه "رگبار" است ، آهنگ کی اشکاتو پاک میکنه برای آلبوم سیاوش بوده اما به علت علاقه ی شدید ابی به این آهنگ و رفاقت قوی سیاوش و ابی در آن زمان سیاوش این آهنگ رودر آلبوم ابی قرار میده ، ستاره های سربی آهنگ انتخابی سیاوش بین آهنگهای ساخته شده توسط خودش برای ابی است .

شما می تونید قسمتی از این مصاحبه تصویری به همراه موزیک ویدیو حکایت از لینک زیر دانلود کنید و از اون لذت ببرید دو قسمت آخر مصاحبه در آپدیتهای بعدی بر روی سایت قرار می گیره . منتظر آپدیتی در مورد کنسرت نوروزی سیاوش قمیشی باشید .

و اما کمی توضیح پیرامون شبکه طپش وکنسرت گذاران عزیز حرفه ای !

مطمئنا نام گروه Pink Floyd  به گوش شما خورده ؟ همان گروهی که سیاوش قمیشی بارها و بارها در مصاحبه هایش در مورد آنها صحبت می کنه و  اونها رو شاید زمانی الگوی خودش قرار می داده ، David Gilmor  اصلی ترین عضو این گروه است کسی که در هنرش هیچ شکی نیست ، ایشون در حال حاضر در سن 67 سالگی رو سپری می کنن ، اما شاید این سوال پیش بیاد که این صحبتها به سیاوش قمیشی چه ربطی پیدا می کند ؟! هدف من خواهشی است از شبکه طپش و علیرضا امیر قاسمی که ادعای هر سال بهتر از پارسال رو یدک می کشند ! خواهش می کنم تا DVD  اخرین کنسرت گروه Pink Folyd  رو در سال 1997 و تولد David Gilmor  که امسال در کنسرت گرفته شده رو خریداری کنند و سعی کنند الگوی کاری خودشون رو این کنسرتها قرار بدند تا از این به بعد در دبی موفق تر باشند و بتونن برنامه گذارهای خوبی برای ابر قدرتهای موسیقی که یکی از اونها سیاوش قمیشی است باشند ، چون فکر می کنم هزینه ی آخرین کنسرت گروه پینک به اندازه شبکه ی طپش باشه ! اما متاسفانه تمام کنسرت گذاران ایرانی نه تنها به فکر کیفیت بهتر کنسرت نیستند بلکه به فکر در آوردن پول بیشتر هستند ...

به علت سوختن هارد دیسک بنده ! تا گرفتن ریکاوری و گرفتن نسخه های پشتیبانی متاسفانه امکان آپدیت سایت وجود ندارد ! به احتمال زیاد تمام قسمتهای مصاحبه در آپدیت مربوط به انتشار آلبوم در سایت قرار خواهند گرفت .


دانلود موزیک ویدیو حکایت ( 8 دقیقه ، 10.3 مگابایت )

دانلود مصاحبه با Tv Persia 1 ( زمان : 16 دقیقه ، 13.8 مگابایت )

دانلود مصاحبه با Tv Persia 2 ( زمان : 5 دقیقه ، 6.69 مگابایت )

 

 

  

 

نظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی این مطلب با ذکر منبع مجاز استنظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی تمامی مطالب سایت با ذکر منبع مجاز است

نوشته شده توسط امید موضوع مطلب :