تبلیغات
ghomayshi - Siavash Ghomayshi In Las Vegas
 
  

Siavash Ghomayshi In Las Vegas

جمعه 21 دی 1386سایت تا زمان انتشار آلبوم آپدیت نخواهد شد ( دموها هم برای دانلود قرار داده نخواهند شد تا از جذابیت آلبوم کاسته نشه ) و مطمئنا سیاوش من اولین سایتی که که آلبوم رگبار رو برای دانلود در اختیار دوستان داخل کشور قرار می ده .

و باز هم خبر فوری : بله ! مثل اینکه کم کم همه چیز داره روشن میشه ! در برنامه چند روز پیش شبکه طپش علیرضا امیر قاسمی اشاره کرد که دو آلبوم سیاوش و شهرام قبل از عید وارد بازار خواهند شد و اینکه مجله طپش به زودی با پستر سیاوش منتشر خواهد شد و اینکه سیاوش قمیشی در روز ۸ فروردین کنسرتی رو در دبی برگزار خواهد کرد و باز هم به تعریف و تمجید از آلبوم جدید سیاوش پرداخت و اشاره کرد که آلبوم قیمت بسیار مناسب هست و آلبوم حتما قبل از عید وارد بازار خواهد شد و شاید انتشار آلبوم در آمریکا رو به دست کمپانی کلتکس بسپرند ٬  باز هم یک خبر اختصاصی از سایت سیاوش من : 

( آلبوم در دو روز گذشته تکثیر و آماده  ) اما تا وقتی که کار ویدیوها به پایان نرسه آلبوم به بیرون نخواهد آمد و احتمالا آلبوم اواسط و یا اواخر اسفند برای با بازار ارائه می شود . نام پنج ترانه ای که از یغما گلرویی در این آلبوم هست : خدا ، دنبال خودت نگرد ، چوب خط ، بارون ، انگشت نگاری ، آلبوم شامل 8 اهنگه که 5 شعر از یغما گلرویی و 2 شعر از احسان یاورانی در این آلبوم هست که نام یک شعر احسان یاورانی به احتمال زیاد پرنده مهاجر خواهد بود از یک شعر دیگر احسان یاورانی اطلاعاتی بدست من نرسیده ، پس در نتیجه یک آهنگ باقی می مونه که احتمالا از این دو حالت خارج نیست : نام یکی از این دو آهنگ رگبار است  و به احتمال خیلی زیاد آهنگ هشتم یا یک ریمیکس است و یا یک آهنگ بدون کلام و حالت دوم هم کاملا شبیه حالت اول اما در نام ترانه دوم احسان یاورانی تفاوت دارد . اما وقتی به نام ترانه ها و ترانه های این آلبوم دقت می کردم به این نکته پی بردم که سیاوش در این آلبوم دید معترضی به اجتماع داره و ترانه های اجتماعی سیاسی ( نه به صورت مستقیم ) انتخاب کرده و بیشتر به مسائل اجتماعی و مشکلات مردم پرداخته ، مثلا نام ترانه ای در این آلبوم انگشت نگرای است که شاید نام این ترانه تعجب شما رو هم برانگیخته باشه ، اما من این حدس رو می زنم که این شعر مربوط به ابرانیهایی است که برای مسافرت به خارج از کشور ( مخصوصا آمریکا ) باید انگشت نگاری شوند ! ( این فقط بک حدسه ! ) ، پس باید صبر کرد و دید سیاوش قمیشی در رگبار چه کرده ! ( با تشکر از سایت نارنج ، لینک مطلب ) ، کپی این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز است ...

آخرین کنسرتی که سیاوش قمیشی در اون حضور داشت کنسرتی به مناسبت سال نو میلادی بود که در Las Vegas برگزار شد ، آپدیت امروز در خصوص این کنسرت و دانلود ویدیوهای این کنسرت با شکوه است ، ابتدا نکاتی رو در مورد این کنسرت : رامون هم به عنوان یکی از نوازنده های سیاوش در این کنسرت حضور داشت و هم در شب قبل به عنوان خواننده بر روی صحنه رفت و آواز خوند ! ، هنوز مشخص نشده آیا سیاوش قمیشی در این کنسرت آهنگ جدیدی رو اجرا کرده یا نه ! ولی این طور که به نظر می رسه این اتفاق متاسفانه نیافتاده و اگر هم افتاده باشه هنوز اطلاعاتی به دست من نرسیده . ویدیوهایی که برای دانلود قرار دادم شامل دو آهنگ است یه نام های : اگه تو بری و بی سرزمین تر از باد که می توانید کولاک تحریرهای سیاوش قمیشی در این آهنگها رو ببینید ! این ویدیوها رو می توانید در انتهای این آپدیت دانلود کنید .

و اما خبر دیگری که به این آپدیت مربوط نمیشه ، قرار بهزاد بلور مجری رادیو بی بی سی با سیاوش قمیشی در استودیو است که قرار در اونجا مصاحبه ای رو با سیاوش ترتیب بده ! که این خبر خیلی خوشحال کننده ای هست ولی متاسفانه این مصاحبه بعد از انتشار آلبوم پخش خواهد شد ، به هر حال امیدواریم آلبوم هر چه سریعتر روانه بازار بشه . . تا یادم نرفته ! سیاوش برای گرفتن عکس برای آلبوم جدیدش امروز به طپش میره ! ( کپی این مطلب با ذکر منبع مجاز است ، سیاوش من ) .دانلود ویدیو کنسرت ، اگه تو بری ( حجم : ۴.۶۰ مگابایت ، تصویری )

دانلود ویدیو کنسرت ، بی سرزمین تر از باد ( حجم : ۳.۸۳ مگابایت ، تصویری )نظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی این مطلب با ذکر منبع مجاز استنظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی تمامی مطالب سایت با ذکر منبع مجاز است

نوشته شده توسط امید موضوع مطلب :