تبلیغات
ghomayshi - دانلود آلبوم فیروزه - زمونه
 
  

دانلود آلبوم فیروزه - زمونه

شنبه 17 آذر 1386

بله ! انتظار به پایان رسید و بالاخره آلبوم فیروزه با نام زمونه با صدای فیروزه منتشر شد و کلتکس هم با انتشار این آلبوم باعث شد تا باز هم بتوانیم از ملودیهای جادویی سیاوش قمیشی استفاده کامل رو ببریم ! ، در مورد آلبوم باید اینو بگم که آلبوم شامل هفت آهنگ به نامهای : ۱.زمونه ۲.چشم انتظار ۳.بهونه ۴.ترانه باران ۵.سفر ۶.زمستون ۷.همین امروز است ، تمامی تنظیمها از : رامون عبدیشو ، در مورد شاعران : بارون ، چشم انتظار و بهونه از احسان یاورانی ، زمونه و سفر از مسعود فردمنش ، زمستون از سعید دبیری و همین امروز از فروغ دانش ، اما در مورد آهنگها : همه ی آهنگها فوق العاده زیبا هستند و هر شنونده غیر حرفه ای با شنیدن شروع آهنگها و ملودیها می تونه متوجه بشه که آهنگ ، آهنگیه از سیاوش قمیشی ! و واقعا آنقدر سیاوش وسواس در این آلبوم به خرج داده که به نظر من بهتر است بگیم آلبوم سیاوش قمیشی با صدای فیروزه ! خیلی دوست داشتم چندی از آهنگهای این آلبوم رو سیاوش هم اجرا می کرد ( بهونه و ... ) ، البته نباید از اجرای زیبای فیروزه هم گذشت که با تسلط کامل آهنگها رو اجرا می کنه .

در طی روزهای اخیر تیزرهای مختلفی از آلبوم فیروزه پخش شد و همچنین موزیك ویدیوی چشم انتظار هم چندین بار پخش شده كه این ویدیوها رو برای دانلود در آپدیت های بعدی بر روی سایت قرار خواهم داد . برای دیدن وب سایت رسمی فیروزه اینجا رو کلیک کنید . همونطور که می دونید در ماه های اخیر بیشتر سایتهای دانلود موزیک بسته شدند و دلیل تاخیر در به ثمر رسیدن این آپدیت هم همین دلیل بود .


توجه : برای گسترش و شناخت بیشتر موزیک سیاوش قمیشی و همچنین مشکلاتی که کلتکس برای طرفداران سیاوش قمیشی ایجاد کرده دانلود این آلبوم در این سایت از سرار جهان آزاد است . کپی این مطلب با ذکر منبع مجاز است .


۱.دانلود آهنگ زمونه ( حجم : ۳.۷۰ مگابایت ، زمان : ۴:۰۲ )

۲.دانلود آهنگ چشم انتظار ( حجم : ۳.۰۲ مگابایت ، زمان : ۳:۱۷ )

۳.دانلود آهنگ بهونه ( حجم : ۳.۸۸ مگابایت ، زمان : ۴:۱۴ )

۴.دانلود آهنگ ترانه باران ( حجم : ۳.۹۷ مگابایت ، زمان : ۴:۱۹ )

۵.دانلود آهنگ سفر ( حجم : ۲.۸۷ مگابایت ، زمان : ۳:۰۸ )

۶.دانلود آهنگ زمستون ( حجم : ۳.۴۳ مگابایت ، زمان : ۳:۴۴ )

۷.دانلود آهنگ همین امروز ( حجم : ۳.۴۰ مگابایت ، زمان : ۳:۴۳ )نظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی این مطلب با ذکر منبع مجاز استنظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی تمامی مطالب سایت با ذکر منبع مجاز است

نوشته شده توسط امید موضوع مطلب :