تبلیغات
ghomayshi - Music Video Download
 
  

Music Video Download

شنبه 28 مهر 1386

چند وقتی که رو آهنگای سیاوش توسط نرم افزارهای خاصی کار کردم به نتایج جالبی رسیدم مثلا یه نمونه اش این که شما می تونید تنها صدای سیاوش رو بدون شنیدن آهنگ و یا برعکس بشنوید ! ( واقعا شنیدن بعضی آهنگا تو این حالت موهای تنم و راست می کرد ) ، در آپدیت بعدی حتما در این مورد مفصل صحبت خواهم کرد .

 یادش بخیر ! خیلی وقت پیش زیاد از آهنگ و خواننده این چیزا سر در نمی اوردم ولی خب باز بعضی چیزارو دیگه می فهمیدم ! یه روز خونه ی یکی از اقوام مشغول تماشا کردن ماهواره بودم در واقع داشتم ویدیوها و آهنگهای مزخرف خواننده ها رو می دیدم و می شنیدم ، کم کم دیگه داشتم خسته می شدم و می خواستم تلویزیون و خاموش کنم اما یکدفعه آهنگی شروع شد که من و مجذوب خودش کرد ! طوری مجذوبش شدم که میخکوب نشستم تا ادامه اونو ببینم و غم و تو صدای اون خواننده حتی تو صورتش دیدم و قشنگترین قسمتش وقتی در انتهای موزیک ویدیو به طرف تلویزیون می ره و اونو خاموش می کنه ... نکته مهم اینه که اون آهنگ با تمام وجود توی اون سن تمام احساسات قشنگ من و تکون داد ، اون آهنگ آهنگی جز قاب شیشه ای نبود آهنگی که شاید تا الان میلیون ها بار اونو گوش دادم اما هنوزم با شنیدنش بغض گلوم و می گیره ، یادش بخیر ، روزای خوبی بود ، مثل الان نبود ، سیاوش می خوند من و امثال منم گوش می دادیم نه کسی اعتراضی می کرد نه کاری به این داشتن که سیاوش آروم می خونه ، تند می خونه ، نه کسی که اصلا در حد سیاوش نیست کارای سیاوش و از لحاظ فنی نقد می کرد ولی الان ... شاید دلیل اصلی این اتفاقات اینترنت باشه ! چون هر کسی دوست داشته باشه وبلاگی ، سایتی می زنه و مطلبی می نویسه و فکر می کنه هر چی نوشته هاش بیشتر باشه و مدیرای سایت یا وبلاگش زیاد باشند و تعداد نظراتش بیشتر، کارش درست تره گرچه بیشتر تو نظرات دعواست ! سیاوشم که ازخودش بیشتر میشناسه ! و شده قطب اصلی طرفداران سیاوش قمیشی ! مهم اینه که با عشق کار کنی هیچ کدوم از اینها ملاک بهترین بودن نیست ، راستش کاری هم نمیشه کرد بالاخره فضا زیاد و آدم بیکارم که زیاد ! بگذریم ، یاد خاطره ای افتادم که مطمئنم شنیدنش برای شما جالب خواهد بود ، یکی از دوستان حدود چند سال پیش ایمیلی رو برای سیاوش فرستاده بوده که حجم نوشته ها خیلی زیاد بوده و خلاصه خوندنش حوصله می خواسته و چون بنا به علاقه ی خودش به سیاوش می گفته عمو سیاوش ! و آخر ایمیلی هم که فرستاده بوده این موضوع رو به سیاوش اشاره کرده ، بعد از چند روز بعد از فرستادن ایمیل از طرف سیاوش ایمیلی دریافت می کنه که سیاوش بخاطر ایمیلش تشکر کرده و در آخر هم نوشته قربانت تو ، عمو سیاوش ! ، البته متن کامل این ایمیل و بهمراه جواب سیاوش رو در آپدیت های بعدی در سایت قرار می دم . خب فک می کنم کمی از بحث آپدیت امروز خارج شدم ! .

امروز می خوام براتون موزیک ویدیو قاب شیشه ای رو برای دانلود قرار بدم که نکته ی قابل توجهی که این موزیک ویدیو رو با بقیه موزیک ویدیوهای سیاوش متمایز می کنه اینه که آهنگ کامل به پایان میرسه ( و این باعث میشه که ما نتونیم آهنگ اصلی رو بر روی ویدیو قرار بدیم تا کیفیت صدای ویدیو تا حد بسیار زیادی بیشتر بشه ) ولی اگر آهنگ اصلی قاب شیشه ای رو گوش کنید می بینید که بعد از دوبار گفتن : " تن من پاره ای از آن تن توست و قشنگترین شبای پر ستاره شب توست " صدای آهنگ به آرومی کم و کم تر میشه (Fade) و در آخر به پایان می رسه اما در موزیک ویدیو آهنگ کامل پخش میشه و حتی در قسمتی می تونید بغض سیاوش رو در کلمه ی " ستاره " بشنوید .
دانلود موزیک ویدیو قاب شیشه ای ( حجم : 7.62 مگابایت )

و اما ویدیو دوم ، این ویدیو که بیست ثانیه بیشتر زمان نداره مربوط میشه یه شبکه یT2 که سیاوش با کاپشن سیاهی که به تن داره ( فکر میکنم دقیقا همون کاپشنی که در کاور آلبوم بی سرزمین تر از باد به تن داره ) با یک لبخند زیبا رو به دوربین می گه : T2 پیوند دهنده ی ما با شما ! با هم T2 رو نگاه می کنیم ... توی هر گوشه ی این شهر دارم از عشق تو یادی ، می سوزونه منو یادت ... این ویدیو حجم خیلی کم و کیفیت بسیار خوبی داره پس دانلودش رو به همه ی شما توصیه می کنم .
دانلود سیاوش قمیشی در
 
T2 ( تصویری ، حجم : 956 کیلوبایت )نظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی این مطلب با ذکر منبع مجاز استنظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی تمامی مطالب سایت با ذکر منبع مجاز است

نوشته شده توسط امید موضوع مطلب :