تبلیغات
ghomayshi - Siavash ghomayshi in concert
 
  

Siavash ghomayshi in concert

یکشنبه 1 مهر 1386

سیاوش قمیشی تا به حال کنسرتهای زیادی در دبی برگزار کرده اما کنسرتی که برای من خیلی جالب بود کنسرت دبی در سال 82 بود که بهمراه سیاوش قمیشی ، مهستی ، نوش آفرین و منصور برگزار شد و دلیل جذابیت این کنسرت برای من این بود که یکی ازاقوام دوستم در این کنسرت شرکت داشت و با دوربینی که به همراه برده بود از بیشتر اتفاقاتی که در این کنسرت افتاده بود فیلم برداری کرده بود که قسمتی از اون رو برای دانلود در آپدیت های قبلی قرار دادم ( آهنگ گل و تگرگ ) اما تکه ای از این ویدیو برای من هنوز هم تازگی خاصی داره جایی هست که سیاوش به طور فوق العاده زیبایی آهنگ تاک رو اجرا میکنه و بعد از اجرای آهنگ خطاب به مردمی که اونجا حضور دارند میگه " من هر چی که تو لس آنجلس می خونم برای شماها می خونم نه برای اونا این واقعیت خودتونم خوب می دونید قربون شکلتون " و مردم هم با " سیاوش دوست داریم " احساسات خودشون رو ابراز می کنند . شما می تونید این ویدیو رو از لینک زیر دانلود کنید و لذت ببرید . ( به مرور زمان تمام قسمتهای این کنسرت را برای دانلود در اختیار شما قرار می دهم ) قسمت " من برات می خونم ای گل " آپدیت شد ( قسمتی از کنسرت تورنتو کانادا )


ویدیو کنسرت دبی ( تصویری ، زمان : 1.00 دقیقه ، حجم 1.51 مگابایت )بد ندیدم در این آپدیت نکته هایی رو بگم که می دونم برای شما حتما جالب خواهد بود ، اول در مورد آلبوم جدید بگم که خیلی از دوستان سوال می کردند ، امروز درست 6 ماه و 8 روز از انتشار آلبوم غروب تا طلوع سیاوش قمیشی گذشته و در حال حاضر در زمانی هستیم که متاسفانه هیچ اخبار جدیدی از سیاوش قمیشی به دستمون نرسیده پس راهی جز انتظار نیست ! ( البته سیاوش در حال حاضر در اِ لِی به سر می برد و به شدت در حال کار بر روی آلبوم جدیدش است و مشغولیت زیادی داره و شاید به همین خاطر است که سیاوش در این مدت با شبکه های لوس آنجلسی مصاحبه و گفتگویی نداشته ) اشعاری که در این آلبوم به طور حتم قرار خواهند داشت " خدا " ، " دنبال خوت نگرد " هستند و ترانه هایی که احتمالا در آلبوم بعدی هستند " نمیشه دید " ، " سفر " ، " شریک " .
چند نکته در مورد موزیک ویدیوهای سیاوش قمیشی ، اگر با اخلاق سیاوش قمیشی آشنا باشید می دونید که سیاوش زیاد علاقه ای به ساخت موزیک ویدیو نداره و به قولی از دوربین فراری ! و اعتقاد داره اگه آهنگ خوب باشه کاره خودشو می کنه اما به هر حال سیاوش قمیشی هم برای هر آلبوم خودش از موزیک ویدیو استفاده می کنه ولی در این بین موزیک ویدیوهایی هستند که بسیار نایاب و کمیاب هستند ، شاید شما فکر کنید منظور من ویدیوهای قدیمی سیاوش مانند : قصه امیر و فرنگیس و ( این لیست شامل بیشتر آهنگهای سیاوش می شود ) ... باشه اما نه ! آیا شما می دونید که آهنگهای لعنت ، سراب ، با من باش ، جزیره ( سیاوش در حال اجرای آهنگ بهمراه نواختن گیتار ) و ... دارای موزیک ویدیو هستند ؟ ( که بیشتر اونها در استودیو اجرا شدند ) ، اما عدم پخش شدن این موزیک ویدیوها به دفعات برای ما هم محمل مانده ! ( البته تمامی این موزیک ویدیوها در مقطعی از شبکه های قدیمی پخش می شدند اما به دلایلی که ما هم از آنها بی خبریم پخش نشدند . به طور مثال موزیک ویدیو لعنت ( که مطمئنم شما از شنیدن این که آهنگ لعنت موزیک ویدیو دارد جا خوردید ) از یک شبکه ی سیاسی پخش شد که در اون سیاوش در حال راه رفتنه ( یک پیراهن راه راه هم به تن دارد ) ولی این موزیک ویدیو دیگر پخش نشد ، شاید پخش نشدن این موزیک ویدیو رو می توانیم به حساب سیاسی بودن این آهنگ بسیار زیبا بگذاریم ، به هر حال فعلا ما از دیدن این موزیک ویدیوهای ناب محروم هستیم و دلیلش هم واضح نیست . به هر حال اگر شما موزیک ویدیویی در دست دارید که فکر می کنید جزو موزیک ویدیوهای کمیاب هستند حتما با ایمیل من تماس بگیرید .

نظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی این مطلب با ذکر منبع مجاز استنظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی تمامی مطالب سایت با ذکر منبع مجاز است

نوشته شده توسط امید موضوع مطلب :