تبلیغات
ghomayshi - به سیاوش قمیشی رای دهید
 
  

به سیاوش قمیشی رای دهید

سه شنبه 23 مرداد 1386

با سلامی دوباره خدمت شما عزیزان ، به علت مشکلات پیش اومده مدتی نتونستم سایت رو طبق روال همیشگی آپدیت کنم و از این بابت از شما عذر خواهی می کنم . آپدیت امروز در مورد نظر سنجی هست که در سایت شبکه ی طپش گذاشته شده ، این نظر سنجی در مورد بهترین مجری ، خواننده ی زن و مرد ماه آگوست 2007 است که مثل همیشه نام سیاوش قمیشی بین اسامی دیده میشه ابی ، داریوش ، معین و منصور اسامی دیگر این نظر سنجی هستند ، که همونطور که می بینید اسامی موجود در لیست محدود هستند . برای شرکت در این نظر سنجی ابتدا باید به به این لینک رفته و بعد چند لحظه صبر کنید تا سایت کاملا بارگزاری شود و بعد به قسمت نظر خواهی در مورد بهترین خواننده ی مرد رفته و بعد با انتخاب سیاوش قمیشی بر روی دکمه ی Vote کلیک کنید . احتملا با نفر اول این نظر سنجی مصاحبه ای ترتیب داده خواهد شد که با اول شدن سیاوش قمیشی ما بعد از مدتها مصاحبه ی از او خواهیم دید تا خیلی از سوالات و اطلاعاتی در مورد آلبوم جدید به دستمون برسه . گرچه بیشتر این نظر سنجی ها به هیچ عنوان واقعیت رو نشان نمی دهند اما با شرکت در این نظر سنجی که به نظر ، نظر سنجی معتبری است حداقل یک مصاحبه ی جدید از سیاوش قمیشی خواهیم دید ، پس معطل نکنید !


PBC TELEVISION NETWORK/TAPESH designed to give this opportunity to its viewers to select their preferred and popular TV Show hosts. Meanwhile, you will have the chance to choose your favorite TV Shows.
In order to record your vote, click on the Vote Button. Clicking on the Results Button, there will be the possibility of observing the results which are registered


نظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی این مطلب با ذکر منبع مجاز استنظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی تمامی مطالب سایت با ذکر منبع مجاز است

نوشته شده توسط امید موضوع مطلب :