تبلیغات
ghomayshi - Siavash Ghomayshi - Download
 
  

Siavash Ghomayshi - Download

یکشنبه 31 تیر 1386

امروز طبق روال چند آپدیت قبلی با کمی تفاوت هفت کنسرت تصویری ( بی سرزمین تر از باد ، اگه تو بری ، جزیره ، یاد من باش ، پنجره ، گریه کن ، فرنگیس و نقاب ) ، دو موزیک ویدیو قدیمی ( حکایت ، باغ بارون زده ) و پشت صحنه ی یکی از کنسرتهای سیاوش قمیشی رو برای دانلود در اختیار شما قرار دادم . خب قبل ار دانلود ویدیوها کمی در مورد آلبوم جدید سیاوش قمیشی و اینکه سیاوش قمیشی کجاست و چه کار می کنه می خوام صحبت کنم : حدود چهار ماه از آلبوم غروب تا طلوع گذشته و ما الان دقیقا ما بین آلبوم غروب تا طلوع و آلبوم جدید سیاوش قمیشی قرار داریم و به خاطر همین موضوع کمتر خبری از سیاوش قمیشی به دستمون می رسه ، سیاوش قمیشی در حال حاظر درسانفرانسیسکو آمریکا سخت در حال کار بر روی آلبوم جدید خودشه که قراره در ماه های مهر و آبان وارد بازار بشه و من و همه ی طرفداران سیاوش قمیشی منتظر آلبوم جدید این آهنگساز و خواننده ی برجسته هستیم . به خاطر مشکلاتی که برام پیش اومده امکان داره سایت سیاوش من یک مقدار زمان آپدیت هاش طولانی بشه و من ار این بابت از همه ی شما معذرت خواهی می کنم ولی سایت به هر حال همیشه به کارش ادامه میده .بی سرزمین تر از باد ( تصویری ، حجم : ۴.۶۴ مگابایت )

اگه تو بری ( تصویری ، حجم : ۴.۶۰ مگابایت )

جزیره ( تصویری ، حجم : ۳.۷۲ مگابایت )

فرنگیس و نقاب ( تصویری ، حجم : ۲.۷۶ مگابایت )

یاد من باش ( تصویری ، حجم : ۹۱۷.۵۶ کیلوبایت )

پنجره ( تصویری ، حجم : ۳.۶۵ مگابایت )

گریه کن ( تصویری ، حجم : ۴۱۷.۵۶ کیلوبایت )


در این قسمت می می تونید پشت صحنه های یکی ار کنسرتهای سیاوش رو به همراه منصور در لاس وگاس ببینید که در این ویدیو برای تعیین این که چه کسی به اول به روی سن بره و برنامه ی خود رو شروع کنه توسط انداختن سکه و شیر یا خط مشخص میشه ! که در نوع خودش بسیار جالبه و به این ویدیو جذابیت خاصی داده .پشت صحنه ی کنسرت سیاوش قمیشی ( تصویری ، حجم : ۳.۸۲ مگابایت )


حتما تا به حال موزیک ویدیو حکایت رو دیدید ؟ همون موزیک ویدیویی که سیاوش در استودیو طنین با کتی که به تن داره بر روی پله نشسته و به خوندن آهنگ حکایت می پردازه ، اما ویدیویی که من امروز ار آهنگ حکایت برای شما قرار دادم بسیار متفاوت است و در اون شاهد نماز خواندن مسعود فردمنش و ... هستیم ، این موزیک ویدیو قصه ای به همراه دارد که در یک آپدیت جداگانه حتما اون رو برای شما توضیح خواهم داد . موزیک ویدیوی دیگری که در این قسمت قرار داره موزیک ویدیوی باغ بارون زده است که کاملترین نسخه ای هست که ار این موزیک ویدیو در دست است که زمان این موزیک ویدیو ۵:۰۶ ثانیه است که سیاوش در این موزیک ویدیو در حال تک نوازی پیانو و اجرای آهنگ باغ بارون زده است .موزیک ویدیو باغ بارون زده ( تصویری ، حجم : ۵.۵۲ مگابایت )

موزیک ویدیو حکایت ( تصویری ، حجم : ۱.۸۵ مگابایت )


و در آخر قسمتی ار یکی از مصاحبه های قدیمی سیاوش قمیشی :


من از مردم درون از نوجوانهای بین 14 تا 19سال مرتب نامه دریافت می کنم علاقه پر شور و بی ریای همین ها به من انرژی و نیرو می بخشد وقتی می نویسند ما با صدای تو دوران سخت سربازی را طی کرده ایم وقتی می نویسند ما با صدای تو دوران تاریک بیماری و بیمارستان را گذراندیم وقتی می نویسند ما با صدای تو شبهای پایان ناپذیر کنکور و امتحانات آخر سال را به صبح رساندیم در تنگناها و در ناامیدیها با صدای تو دلخوشی داشتیم من پر از شور می شوم. اگر آن نسل آن مردم در درون با صدای من لحظلات تلخ و شیرین زندگی اشان را طی می کنند. من هم با تشویق و لطف و صفای آنها در بیرون سرزمینم دل خوشی دارم .


نظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی این مطلب با ذکر منبع مجاز استنظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی تمامی مطالب سایت با ذکر منبع مجاز است

نوشته شده توسط امید موضوع مطلب :