تبلیغات
ghomayshi - اخبار کنسرتهای Stockholm و دوبی در سال جدید
 
  

اخبار کنسرتهای Stockholm و دوبی در سال جدید

یکشنبه 10 تیر 1386

سال جدید با حضور هنرمندان در دوبی همیشه رنگ و بوی خاصی به خودش میگیره مخصوصا اگر هنرمندی مثل سیاوش قمیشی در آنجا حضور داشته باشه که این روزها آلبوم غروب تا طلوعش تا این لحظه پر فروش ترین آلبوم مارکت ایرانی در سراسر جهان بوده .

دوست بسیار خوب من سروش این افتخار رو داشته که سیاوش قمیشی رو نوروز امسال در دوبی از نزدیک ملاقت کنه و به تهیه اخبار از این کنسرت بپردازه برای دانلود سه ویدیو این کنسرت که توسط دوست خوبم سروش گرفته شده می تونید به سایت تا همیشه سیاوش مراجعه کنید و ویدیوهای کنسرت نوروزی دوبی رو از اونجا دانلود کنید .

اما کنسرتهای نوروزی هم در Globearena Stockholm برگزار شد که با حضور سیاوش قمیشی حال و هوای خاص دیگری به خودش گرفت و در این قسمت شما می توانید دو ویدیوی این کنسرت رو دانلود کنید و به علت اینکه این فایلها FLV هستند و به پلیر مخصوص برای اجرا نیاز دارند پلیر این نوع فایلها رو هم با حجم کم برای دانلود در اختیار شما گذاشتم .ویدیوی کنسرت Stockholm کلاب میکس فرنگیس ( حجم : ۲.۳۷ مگابایت )

ویدیوی کنسرت Stockholm خاطره ( حجم : ۱.۱۰ مگابایت )

پلیر مخصوص اجرای ویدیو کنسرتها ( حجم : ۱.۱۱ مگابایت )


اما کنسرت بعدی کنسرتی است که یک هفته قبل از بیرون آمدن آلبوم بی سرزمین تر از باد سیاوش قمیشی بوده که در دوبی اجرا شده و توسط یکی از دوستان با کیفیت خوبی فیلمبرداری شده . قسمتی از این کنسرت که سیاوش قمیشی در حال اجرای آهنگ گل و تگرگ هست رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید .


ویدیوی کنسرت گل و تگرگ ( حجم : ۷.۲۶ مگابایت )

نظرات شما باعث دلگرمی منه

کپی این مطلب با ذکر منبع مجاز استنظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی تمامی مطالب سایت با ذکر منبع مجاز است

نوشته شده توسط امید موضوع مطلب :