تبلیغات
ghomayshi - سیاوش تو تنها نیستی!!!؟ ( عکس جدید سیاوش )
 
  

سیاوش تو تنها نیستی!!!؟ ( عکس جدید سیاوش )

یکشنبه 10 تیر 1386

امروز می خوام در مورد برنامه ی این هفته ی کلتکس صحبت کنم .

در برنامه ی این هفته ی کلتکس ( طنین ) مثل همیشه حرف جدیدی در مورد سیاوش زده نشد و کلتکس به نشان دادن قسمتی از موزیک ویدیو فرنگیس اکتفا کرد اما وقتی خانم مهرو در بین برنامه از سیاوش قمیشی صحبت می کرد در کنار صفحه عکسی از سیاوش ظاهر شد که در آن چهره ی سیاوش بسیار ناراحت و گرفته بود و جالب اینجاست که این عکس دقیقا بعد از برداشتن آن تکه از موزیک ویدیو بود .

من سعی کردم منظور سیاوش از این عکس متوجه بشم و این در حالی بود که برخی از دوستان اذعان داشتن که این عکس منظوری ندارد و فقط ژس مخصوص سیاوش هست و یا عکسی از کاور سی دی جدید سیاوش اما من به این قضیه پی برده بودم که هیچ کار سیاوش بی دلیل نیست و سیاوش از این عکس پیغامی رو به می خواهد به ما منتقل کند .

البته فکر کنم نیازی به فکر نباشد و همه ی شما دوستان پیغام سیاوش و متوجه شده باشید .

خیلی سخت که سیاوش میلیونها طرفدار داشته باشه اما تنها باشه ! تنهای تنها ؟ نه ؟

بله به نظر من سیاوش احساس تنهایی می کنه اما سیاوش تنها نیست سیاوش باید بدونه که من و امثال من تا ابد او را حمایت می کنیم و دوستش داریم و حتی با تغییر سبک ( که ریسک بزرگی هست ) ما از این کار خود دست نخواهیم کشید .

کسانی که ادعای طرفداری سیاوش از سالها پیش به رخ ما می کشند الان با بی وفایی سیاوش رو ترک کردند و این حتی به این شخصیت بزرگ ایراد هم میگیرند .

اگر واقعا به آهنگ جدید سیاوش که کلاب میکس آهنگ فرنگیس هست دقت کنید می بینید که ریتم آهنگ در عین سنگینی بسیار تند هست اما صدای سیاوش بر روی این ریتم تند هم بسیار غمگین است .

ایرانیها همیشه عادتشان همین هست اول یک شخصی را بزرگ می کنند و به اوج می رسانند و بعد همون فرد رو با مخ به زمین می کوبند !

یک هنرمند بخاطر تفکری که داره مورده تایید هست ، در حال حاضر هم از نظر سیاوش سبک ترنس و تند ( البته نه کامل ) سبک ادامه دهنده ی راه سیاوش پس ما باید به نظر و سلیقه ی سیاوش احترام بگذاریم چون بخاطر همین سلیقه سیاوش که ما طرفدارش هستیم .

به قول یکی از دوستان خوبم حتی اگر کل ملت ایرانم پشتت باشند هیچ وقت نباید خیالت راحت باشه ، چون وقتی بر میگردی میبینی که حتی یک نفر هم نمونده ؟!

من که از طرف خودم از دیدن این عکس واقعا ناراحت و گرفته ام اما کاری کرد که من بسیار مصمم تر از قبل به کار خود ادامه بدم و سعی کنم که یک طرفدار واقعی باشم نه یک طرفدار نما !

تمامی مطالب بالا به هیچ وجه شخص خاصی رو مورد خطاب قرار نمی دهد .


سیاوش تو تنها نیستی ، مطمئن باش

تا ابد تا ته دنیا تا همیشه یادتیم

اما خبر دیگه ی که می خوام بهتون بگم اینه که سایت دوست بسیار خوبم سروش ( تا همیشه سیاوش ) بعد از مدتها آپدیت شد که و اونجا رو هم می تونید مثل اینجا خونه ی خودتون بدونید ( طرفداران سیاوش قمیشی )
برای دیدن عکس جدید سیاوش اینجا کلیک کنید
کپی این مطلب با ذکر منبع مجاز استنظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی تمامی مطالب سایت با ذکر منبع مجاز است

نوشته شده توسط امید موضوع مطلب :