تبلیغات
ghomayshi - سیاوش می رقصد !
 
  

سیاوش می رقصد !

چهارشنبه 4 آذر 1388


( طی تماسی که مدیر سایت سیاوش قمیشی با ایشون داشتند، مشخص شده قضیه رقص  یک شوخی از طرف علیرضا امیر قاسمی بوده !!!  فقط یک شوخی بی مزه ! )


طبق هر سال سیاوش قمیشی  در روزهای آخر سال میلادی در لاس وگاس که با همکاری شبکه طپش ، جام جم و امید ایران کنسرت بزرگی رو تدارک دیدن که سیاوش قمیشی در روز 28 دسامبر در این کنسرت حضور خواهد داشت .

دوستانی که در این کنسرت حضور دارند لطفا با ایمیل بنده تماس بگیرند . Anathemaomid@yahoo.Com   

در یکی از همین روزهای اخیر ! در حال دیدن شبکه طپش از ماهواره بودم ! و دیدم علیرضا امیر قاسمی در حال صحبته ، نشستم و شروع کردم به دیدن شاید حرفی از سیاوش عزیز شد و خبر جدیدی از کارهای سیاوش به دستمون رسید . چند نفری زنگ زدند و شروع کردن به تعریف و تمجید از شبکه طپش و علیرضا امیر قاسمی ( مثل همیشه ) و بالاخره نوبت رسید به خانمی که یادم نیست از کجا زنگ زده بود ! اما خوب یادمه چی گفت ! در مورد کنسرت لاس وگاس صحبت کرد و اینکه چرا نام خواننده ها رو اعلام نمی کنید ! و اینکه ایشون به کارهای سیاوش قمیشی و داریوش علاقه مند است ! تا اینجا خیلی مکالمه عادی بود ! اما در همون لحظه که من داشتم به سوال و جواب های تکراری این خانم و امیر قاسمی فکر می کردم ! خانمی که پشت خط بودن سوالی رو از علیرضا امیر قاسمی پرسیدن که من تا حدود 2 دقیقه در بهت و ناباوری کامل بودم ! سوال این بود که : آقای امیر قاسمی ار مورد اینکه سیاوش قمیشی قرار شب کنسرت برقصه با ایشون حرف زدید !!! و علیرصا امیر قاسمی هم خیلی عادی و ریلکس جواب داد : بله صحبت کردم و قبول هم کرد ! تازه ! یه آهنگی هم خردادیان داره میسازه ! ( رقاص ) که با سیاوش صحبت کردیم تو ویدیوش برقصه !!!

 

خب ! من مطمئنم شمایی که طرفدار سیاوش هستی و مطلب بالارو خوندی ! شاید در تعجب به سر ببری و یا شایدم از دست سیاوش عصبانی باشی و یا در حال خندیدن !

 

حالا برای تکمیل اطلاعات بالا می خوام سری به گذشته بزنم و مطلبی رو بگم ! که شاید قضیه  رو بیشتر متوجه بشید . حدود چند ماه پیش در همین شبکه مطلبی از طرف علیرضا امیر قاسمی اعلام شد که چرا خواننده های ما نمی رقصن !؟ مثلا چه اشکالی داره داریوش یا معین رو در حال رقص ببینیم ! اینا هم دل دارن ! و یه مثالهایی زد از خواننده های آمریکایی که خیلی راحتن و اینطوری نیستن که کسی آهنگ غمناک بخونه کلا تو همون فاز باشه ! رقصش بموقعش خوندنش هم به موقع ! و بتی از کسی درست نمیشه !

 

پس ار مطلب بالا متوجه میشم که بنای این حرکت بر پایه این صحبتها درست شده !

حالا ! از شما بیننده و هوادار عزیز می خوام نظرتون رو راجع به این کار سیاوش بگید ! آیا این کار درسته ؟ غلطه ؟ به سابقه هنری سیاوش لطمه می زنه ؟ نمی زنه و ...

فقط خواهشا نظرات خودتون رو با احترام به دیگران بگید و از توهین کردن به شخصی خودداری کنید .

 

اما اخباری در مورد خود سیاوش و کارهاش : سیاوش در حال حاضر در اسپانیا ساکنه و فعلا در حال رفتن به کنسرتهای مختلف در اروپا هستش و هیچ خبر موثقی در مورد اینکه آیا روی کار جدیدی کار می کنه در دسترس نیست ! اما شایعه هایی در مورد کار بر روی آلبوم جدید وجود داره که متاسفانه مورد تایید سایت نیست و هیچ منبع موثقی اون رو تایید نکرده ! پس باید صبر کرد و دید سیاوش چه کاری قرار انجام بده ...

 

 نظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی تمامی مطالب سایت با ذکر منبع مجاز است

نوشته شده توسط امید موضوع مطلب :