تبلیغات
ghomayshi - دروع نگو !
 
  

دروع نگو !

یکشنبه 9 آبان 1389

مهمترین نکته در مورد این پست : این پست به هیج عنوان به دوستانی که در مورد سیاوش سایت یا وبلاک دارن نیست ! بلکه خطاب به کسانی است که ادعای نزدیکی به سیاوش قمیشی می کنن ! و این پست فقط و فقط به خاطر بازی نشدن با احساسات طرفداران سیاوش قمیشی و گرفتن حق بچه های سیاوشی که با عشق به دنبال کارهای سیاوش هستند زده شده !

دروغ دروغ ! چیزیه که از دهان همه می شنویم به جز سیاوش !

این پسر سیاوش نیست ! مدرکش به زودی رو میشه ! آلبوم آبان میاد ! به به عجب آلبومی ! خیلی قشنگه من شنیدم از گوشی تلفن ! عجب چیزی بشه ! چه ویدیو هایی ! اصلا این آلبوم خفن تر از آلبوم نقاب ! نقاب چیه بابا ! اصلا آلبومیه عاشقانه ! گوش بدی خراب میشی ! سی دی اورجینال سیاوش قمیشی و می خوای ؟ من یه طرح زدم خود سیاوشم خبر نداره من به عشق خودم واسه آلبومی که اسم نداره و معلوم نیست کی میاد همینجوری سفارش می گیرم بدون مدیریت قبلی ! ما کی گفتیم آلبوم آماده میشه تا آبان ؟

اینها نمونه ای از صحبت هایی که در چند روز اخیر دیدید و شنیدید ! سفارش آلبومی که خود سیاوش هم از طرحش خبر نداره ! سوزوندن دل سیاوشی هار عزیز برای عقده ای بازی و نشان دادن تازه به دوران رسیدگی بعضی ها ! من آهنکهای آلبوم جدید رو شنیدم ! من به خبر دارم نمی گم ! بعدا معلوم میشه !!! مثلا می خوان بگن ما آهنگای حدید و شنیدیم ! ما اینکاره ایم ! اصلا آلبوم ما شنیدیم ! شما نشنیدید ! من نمی دونم چرا همه الکی تعریف می کنن از بعضی کارای سیاوش ! به خدا انتقاد چیزه بدی نیست ! این سایتی که در حال حاضر برای سیاوش طراحی شده خیلی ساده و بچه گانه اس ! اینم شد سایت ؟ اونم سایتی برای سیاوش قمیشی ؟

به نظر شما مدیر برنامه های سیاوش باید طرح به این بزرگی رو بدون مدیریت درست و بدون همانگی سیاوش !!!! اجرا کنه ! که بعد سیاوش متوجه بشه و مخالفت خودش رو نشون بده ! آیا درسته بعضی ها بخاطر اینکه بگن ما با سیاوش اصلا رفیقیم ( با زیر شلواری سرکوچه بر می گردیم با هم ! ) بیان بگن این پسر سیاوش نیست ؟ خداییش این پسر سیاوش نیست ؟ اسمش که علیرضا ؟ قیافه اش همونه میمیک سیاوشه ! صدا شبیه ! استیل همه چی ! حالا میگیم اینا دروع ! خود سیاوش گفت ایرونه ! آهنگا منو می خونه ! اسم مادر پدرشم که رو کاور زده ! آها فهمیدم چی شد! علیرضا اصلی رو انداختون تو گونی ! قایمش کردن ! اینا جاش اوردن شاید همین باشه ! از گوشه کنارم که شنیدیم ! می خوان یه جوری جلو فروش آلبوم علیرضا رو بگیرین ! شاید می خوان بمب بزاران تو سی دی فروشیا ! اصلا کار سختی نیستا ؟ هست ؟

آلبوم اول آبان میاد برید حالشو ببرید ! قربونت برم آلبوم "روزهای بی خاطره" که اسمش مشخصه بود با 9 ماه تاخیر اومد ! مثل اینکه اصلا بعضی ها تو باع نیستن !

نمی دونم شاید من الکی دارم حرص می خورم اما به  این 7 سالی که در مورد سیاوش کار کردم قسم ! که یه جای کار می لنگه اونم خیلی بد ! من فقط این حرفارو زدم چون فکر می کنم بیشتریا اسیر حرفهای شدن که نباید باور کرد ! بابت پست بلند و بدون نظم و ترتیبی که زدم هم معذرت می خوام اما واقعا دیدیم که دیگه نیاز که یکی همچین پستی بزنه !


از من به شما نصیحت تا سیاوش رو توی تلویزیون ندیدید ! که چیزی در مورد پسرش ، آلبوم جدید و ... هیچ حرفی رو باور نکنید این کاریه که من تازیه 2 ساله از این 7 سال یاد گرفتم و به شما هم پیشنهاد می کنم

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 نظرات شما باعث دلگرمی منه
کپی تمامی مطالب سایت با ذکر منبع مجاز است

نوشته شده توسط امید موضوع مطلب :